קופונים לטיולי סוסים בגליל עליון

הנופים המדהימים של הגליל העליון חודרים בקלות אל הלב והנפש, וגם הציניקנים הגדולים ביותר לא יכולים להישאר אדישים מולם. ואכן, הגליל העליון מזמין אתכם לחוויה ארצישראלית אמיתית אשר משלבת את כל מה שאפשר לבקש. נחלים שוצפים, תצפיות מרשימות, יערות קסומים, מעיינות פסטוראליים, בוסתנים, יקבי יין, שטחים חקלאיים, אתרים היסטוריים והרשימה ממשיכה. אחת הדרכים הטובות ביותר להכיר את הגליל העליון היא על ידי רכיבה על סוסים בשטחים הפתוחים.
חוות הסוסים שלפניכם מציעות לנשום ולטעום את הגליל העליון וליהנות מהרפתקה יוצאת דופן. טיול סוסים בגליל העליון הוא אטרקציה לכל גיל ולכל מטרה. בין אם אתם מתכננים הפתעה רומנטית לבן/בת הזוג ומארגנים לעצמכם טיול סוסים בגליל העליון עם ארוחה ופיקניק, ובין אם החלטתם לקחת את הילדים למסע פראי ברחבי ארץ התנ"ך, הגעתם בהחלט למקום הנכון.
אתר "סוסים ונהנים" מגיש המלצות לגבי טיולי סוסים בגליל העליון למשפחות, קבוצות, זוגות ויחידים. חוות הסוסים שלפניכם מארגנות שיעורי רכיבה, טיולי סוסים עם פעילויות נוספות, הדרכות רכיבה ועוד. כל אחת מהחוות שלפניכם מאפשרת גם תכנון טיול סוסים בגליל העליון בשילוב עם אטרקציות כמו ארוחה בשטח, טרקטורונים, סיור במרכזי מבקרים, סנפלינג, קיאקים, ספא וכו'.